Strona główna
Nawigacja
Artykuły

sondy
Jak oceniasz wiedze w portalu
Przydatna wiedza
Może być
Wiedza nieprzydatna

Wyniki

Skorzystaj z wyszukiwarki-wpisz interesujace słowo/słowa
Szukaj:
Wspomóż nas artykułem lub dowolnym tekstem

Jesli chesz nas wspomóc dodaj przez ten formularz tekst lub dodowleny artykuł, a my go opublikujemy na stronie. Tekst musi być tylko czastą wiedzą bez komentarzy lub opinii. Z powodu braku czasu proszę o nie przesyałnie kopii z książek, stron internetowych czy czasopism nie mamy kiedy tego sprawdzać. Dziekujemy za każdy artykuł.

 

 

Przejdź do formularza aby dodać tekst

Ile kobiet cierpi na zespól poaborcyjny


Ile kobiet cierpi na zespól poaborcyjny

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Na całym świecie są miejsca gdzie zabija się dzieci w łonie matki w sposób jakby kobiety przychodziły do sklepu po bułki. Szybko i nie zadając zbędnych pytań. W tych rejonach świata pracują lekarze zajmujący się kobietami po aborcji, kobietami wyniszczonymi, czasem zrujnowanymi już na całe życie. Lekarze zajmujący się zespołem poaborcyjnym mówią, że każda kobieta, która dokonała aborcji prędzej czy później odczuje dolegliwości zespołu poaborcyjnego. Nawet jeśli uważa się za twardą i po aborcji nic nie odczuwa.

Niektórzy specjaliści żeby ustalić statystyki bez dokładnego badania poszczególnych przypadków posługują się przeszłością, a dokładnie wojną w Wietnamie. Szacunki dolegliwości poaborcyjnych zestawia się z dolegliwościami weteranów z Wietnamu. Weterani ci cierpieli na pourazowe zaburzenia stresowe. Statystyki mówią, że weterani cierpieli w liczbie od 500,000 (17 procent) do 1,500,000 (50 procent) z liczby 3 milionów walczących żołnierzy w Wietnamie.

W Stanach Zjednoczonych co roku zabija się około 1,5 miliona dzieci w łonie matek. Musimy pomnożyć 1,500,000 x 20 lat zabijania = 30 milionów aborcji i  zabitych ludzi. 17 procent z tej liczby da nam 5 milionów 100 tysięcy cierpiących kobiet na zespól poaborcyjny. Jeśli przyjmiemy, że 50 procent z tych kobiet cierpi na zespól poaborcyjny to nasza liczba będzie wynosić 15 milionów cierpień i nieszczęść kobiet. Liczby te nie są stanem faktycznym, a jedynie porównaniem do cierpiących żołnierzy powracających z Wietnamu, jednak wielu specjalistów twierdzi, że są ona jednak najbardziej prawdopodobne.

Dlaczego kobiety po aborcji porównuje się do weteranów z Wietnamu?

Bo odczuwają podobne dolegliwości spowodowane podobnymi czynnikami. Chodzi o Potraumatyczne Zaburzenia Stresowe, które tak samo występowały u żołnierzy walczących w Wietnamie i tak samo występują u kobiet po aborcji. Potraumatyczne Zaburzenia Stresowe jest to długoterminowa reakcja na traumę powstałą wiele lat wcześniej (wojna, aborcja). Dopiero po 12 latach lekarze określili na co chorują żołnierze, którzy wrócili z Wietnamu.

 

 

 

 

Vincent Rue w swoich badaniach określa liczbę cierpiących kobiet na 4 do 12 milionów w przeciągu ostatnich 20 lat aborcji w USA.

 

 

 

Aborcja oprócz skutków psychicznych niesie ze sobą ryzyko śmierci niedoszłej matki. Dużo jest przypadków śmierci, jednak spora ich część jest ukrywana przed opinią publiczną.

 


Kobieta w wieku 25 lat nie wróciła już po aborcji do domu (rok 2002), bo wykrwawiła się na śmierć, ponieważ szyjka macicy została przebita podczas aborcji (co jest dość częstym powodem zgonów wśród pacjentek klinik aborcyjnych). Klinika ma obowiązek zawiadomić władze o przypadku śmierci jednak tego nie uczyniła tuszując cała sprawę. Prawda wyszła na jaw i jest kolejnym dowodem przeciwko wprowadzania w innych państwach aborcji.

Ten i wiele innych przypadków dowodzi, że kobieta płacąc za usunięcie dziecka nie może się czuć bezpiecznie w klinice.

 

 

 


zespól poaborcyjny cierpienia kobiet kobiety cierpiące na zespół poaborcyjny cierpienia a zespółpoaborcyjny po aborcyjne cierpienia przy zespole poaborcyjnymadmin, 07-02-2011, odsłon: 1228
Dodaj komentarz
Twoje imie i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający:tagi